سلام به کاربران عزیز وب dedsec راستش تو گروه ها و کانالای زیادی دیدم که بعضیا اقدام به فروش شماره مجازی میکنن. گفتم تو این پست روش ساختش رو بگم تا شما هم راحت بتونین واس خودتون به طور رایگان شماره مجازی درست کنین و به راحتی باهاش وارد تلگرام یا هرجای دیگه شین.

اگه نمیدونید شماره مجازی چیه تو گوگل یه سرچ کنین راجبش، ولی در خلاصه بگم که با شماره مجازی میتونین یه اکانت جدید برا خودتون تو تلگرام و هر مسنجر دیگه درست کنین، مثل اینکه یه سیمکارت دیگه در اختیار دارین ولی با شماره خارجی. خب بریم سر اصل مطلب.

اول برای اینکار ما نیاز به برنامه تکست نو TextNow داریم که برای سیستم عامل اندرویده، که تو گوگل سرچ و دانلودش کنید، فک کنم حجمش حدودا سی و خوردهی مگابایت باشه. سعی کنید نسخه 6.35 رو دان کنید.

بعد از دانلود و نصب تکست نو روی گوشیتون، بهتره روی Continue with Google بزنید تا یه حساب گوگل به شمارتون اختصاص بدین.

خب، حالا اگر حساب گوگلی دارید، انتخاب کنید، در غیر اینصورت یه حساب اضافه کنید، برای اضافه کردن حساب روی استفاده از حسابی دیگر بزنید و آدرس و رمز حساب گوگل را وارد کنید.

خب حالا، یه پیش شماره دلخواه بنویسید که تعریف شده باشه، این کد مشخص میکنه، شماره مجازیتون از چه کشوریه، که من 320 رو وارد کردم که مال آمریکاست.

خب حالا روی Continue بزنید و صبر کنید تا درخواست شما تایید بشه، سپس لیستی از شماره ها براتون به نمایش درمیاد که به دلخواه یه شماره رو انتخاب کنید و روی Continue بزنید.

شماره مجازی شما ساخته شد و حالا آماده استفاده است، حالا میتونید وارد تلگرام بشید و یه اکانت جدید ادد کنید و شماره مجازیتون رو بنویسید و کشور رو همون کشور شماره مجازیتون انتخاب کنید که من آمریکا رو انتخاب کردم.

خب حالا صبر کنید تا کد تایید از طریق برنامه تکست نو براتون ارسال بشه:

حالا وارد اکانتتون بشید و از اکانت جدیدتون لذت ببرید.

اینم از آموزش ساخت شماره مجازی، حالا هرچقد دوست دارید حساب گوگل ادد کنید و به طور رایگان برا خودتون شماره مجازی و اکانت درست کنین.

dedsec will give you the truth
join us

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها